Pz02172019

Pfizer üniversiteli gençlerle buluşuyor

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Pfizer, kariyer yolculuğuna ilaç sektöründe başlamak, profesyonel hayatı yakından tanımak isteyen üniversite öğrencileriyle bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere üniversitelerde etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda 2014 Bahar eğitim döneminde kampüslerde düzenlenen etkinliklerle gençlerle buluşmaya devam ediyor.

Pfizer’in düzenlediği ve şirket üst düzey yöneticilerinin yer alacağı etkinlikler kapsamında, öğrencilere iş dünyası, pazarlama, satış, üretim süreçleri, sağlık sektöründeki yenilikler, iş yaşamında başarılı olmanın püf noktaları gibi pek çok konuda bilgiler veriliyor.

Şubat ayından bu yana Boğaziçi, Koç, ODTÜ, Marmara, Galatasaray, İstanbul ve Yeditepe Üniversitelerinde farklı fakültelerde gençlerle bir araya gelen Pfizer Türkiye ekibinin etkinlik takviminde bir sonraki durak Koç Üniversitesi olacak. 21 Mart Cuma günü Kampüs Kariyer Günleri’nde geleceğin yöneticilerine Pfizer Global Tedarik (PGS) organizasyonu ve Pfizer’in global düzeydeki güçlü pipeline’ının yanı sıra, Pfizer’deki iş fırsatları da aktarılacak. Toplantılarda Medikal, Hukuk, Kurumsal İlişkiler, Finans ve Pazarlama gibi departmanlardan yöneticiler, direktörler ve birçok yöneticinin tavsiye ve önerileri, iş yaşamında başarılı olmak ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi konular ele alınacak.

 

2014 Bahar eğitim dönemi boyunca devam edecek olan etkinliklerin detaylarını ve daha fazlasını Pfizer’de Gelecek Var Facebook sayfası ve www.gelecek-var.com kariyer sitesinden öğrenmek mümkün.

 

Etkinlik Takvimi

21 Mart 2014 Cuma – Koç Üniversitesi Kampüs Kariyer Günleri

24 Mart 2014 Pazartesi - İTÜ Kimya Mühendisliği

26 Mart 2014 Çarşamba - Sabancı Üniversitesi Kampüs Kariyer Günleri

9 Nisan 2014 Çarşamba – Özyeğin Üniversitesi

Nisan Sabancı Üniversitesi İşletme Kulübü ile Marketing Case

Nisan İTÜ Mühendislik Kulübü ile Key Note Speaker

Nisan Sabancı Üniversitesi MBA ile Finans Sohbetleri

Nisan Yıldız Teknik Üniversitesi ile Key Note Speaker

Nisan/Mayıs Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ile Marketing Case

Nisan/Mayıs Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ile Marketing Case

farmaskop.com.tr